Wesela

123456789101112
Taka magiczna chwila i wyjątkowy dzień zdarza się jedynie raz. Warto więc zadbać o niepowtarzalną oprawę, która w jeszcze większym stopniu podkreśli podniosłość całego wydarzenia. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dla Pary Młodej oraz całej rodziny jest to dzień pełen ogromnych wzruszeń, którym często towarzyszą łzy, silne emocje oraz śmiech.

Dlatego też pragniemy zaoferować Państwu nasze profesjonalne usługi pozwalające przygotować wyjątkowe przyjęcie. Wesele w tak magicznym miejscu jak Charzykowy, w scenerii, którą swoim pięknem wzbogacają Bory Tucholskie, bez wątpienia będzie spełnieniem marzeń.

Wszystkie przyjęcia weselne organizowane są w klimatyzowanej, przestronnej sali bankietowej, zawsze odświętnie i niepowtarzalnie przystrojonej. Charzykowy to również doskonałe miejsce dla organizacji mniejszych przyjęć – wówczas naszym Gościom proponujemy wykorzystanie pięknych wnętrz stylowej sali restauracyjnej. Dopełnieniem całej uroczystości jest samo otoczenie Hotelu, gdzie goście maja swobodę poruszania się po ogrodzie oraz rozkoszowania się pięknem Borów Tucholskich.

Z tarasu roztacza się widok na okoliczna przyrodę i jezioro, które oświetlone wieczorem dodaje uroku całej scenerii. Taras jest przeznaczony nie tylko dla Młodych Par, ale doskonale sprawdzi się również przy organizacji komunii, bankietów, chrzcin, imprez firmowych. Staramy się spełnić Państwa oczekiwania oraz zapewniamy miłą obsługę z wieloletnim doświadczeniem.

Dla każdej Młodej Pary, która zdecyduje się na organizację wesela oferujemy:
- nocleg w apartamencie dla nowożeńców,
specjalne ceny dla Gości weselnych,
wyśmienite menu indywidualnie ustalane,
klimatyzowana sala balowa,
profesjonalna obsługa.