Dostępne atrakcje

123456789101112
Wycieczki piesze
Nie ma piękniejszego i przyjemniejszego miejsca na wyprawy trekkingowe, niż Charzykowy! Stare, majestatyczne lasy i czyste jeziora zachęcają do pieszych wędrówek z kijkami do Nordic Walking albo z aparatem fotograficznym w dłoniach. Na zdjęciach możesz uwiecznić nie tylko zapierające dech w piersiach widoki, ale także – przy odrobinie szczęścia – również dzikie zwierzęta, które często widuje się na tych terenach!

Wycieczki rowerowe
Przejażdżka z dziećmi, a może sportowe wyzwanie dla najwytrwalszych? Blisko hotelu Bellevue przebiegają ścieżki rowerowe „Kaszubskiej Marszruty”. Mowa o ponad 160 kilometrach szlaków oddalonych od szos, biegnących przez mosty zwodzone i kładki, przy ciekawych tablicach informacyjnych i przystankach zlokalizowanych w pięknych miejscach. Trasy są zróżnicowane zarówno pod względem długości, jak i stopnia trudności.

We dwoje

Jeśli romantyczny spacer, to tylko w czerwonych promieniach zachodzącego słońca, znikającego w czystych wodach Jeziora Charzykowskiego. Jeśli wykwintna kolacja, to tylko w hotelowej restauracji, która zachwyca zarówno smakiem potraw, jak i klimatycznym wystrojem. Jeśli wspólny urlop, który jeszcze bardziej zacieśnia więzi pomiędzy dwójką ludzi – to tylko w niezapomnianym otoczeniu Borów Tucholskich.

Okolica

Nawet nie wiesz, ile atrakcji czeka na Ciebie w okolicy hotelu! Możesz tu pływać i żeglować, odpoczywać w saunie, wannie z hydromasażem albo w klimatycznym barze, możesz spacerować i jeździć po szlakach, których trasa wije się pomiędzy drzewami Borów Tucholskich. Możesz szukać dzikich zwierząt i roślin (na przykład muchołówek i rosiczek!), a nawet wziąć udział w wyprawie off-road! Jedno jest pewne – odpoczniesz, jak jeszcze nigdy wcześniej.