Restauracja

123456789101112
Jeżeli poszukują Państwo miejsca magicznego, kameralnego, dającego możliwość oderwania się od tego, co codzienne – serdecznie zapraszamy do naszej restauracji w Charzykowy, gdzie w przepięknej scenerii Borów Tucholskich zaserwowane zostaną wyjątkowe potrawy.

Nasza restauracja codziennie stara się łączyć tradycję z nowoczesnością, odnajdywać dla tego połączenia zupełnie nowe przestrzenie, smaki i aromaty. Dlatego też codziennie naszym Gościom oferujemy urozmaiconą licznymi atrakcjami kuchnię lekką, europejską oraz sezonową. Staramy się również zaskakiwać – pomagać naszym Gościom odkrywać walory smakowe zupełnie nowych kompozycji dań. Jesteśmy więc całkowicie przekonani, że uda nam się sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym, kulinarnym oczekiwaniom. Uzupełnieniem ciekawego i pełnego niespodzianek menu okaże się sceneria, w której osadzona została nasza restauracja. Tarasy z w

idokiem na jezioro to wyjątkowe zaproszenie do podziwiania zachodów słońca. Czerpiąc z bogactwa Borów Tucholskich staramy się zachęcać naszych Gości do poznawania regionalnych smaków. Podajemy m.in. sielawę, rybę będącą rarytasem tutejszych jezior.

Odwiedzając nas w Charzykowy mogą też Państwo liczyć na pełne wsparcie przy organizacji spotkania towarzyskiego.