Facebook Pixel Code

Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

Sala weselna
Bory Tucholskie

Sala weselna Bory Tucholskie

Wymarzone miejsce na spędzenie najważniejszego dnia życia powinno prezentować najwyższy standard jakości. Dla osób, które planują wesele, Bory Tucholskie mogą być idealną lokalizacją do stworzenia idealnej atmosfery i przepięknej scenerii. Wynajęcie sali w hotelu Bellevue to świetna okazja do skorzystania z wyjątkowego menu restauracji, która ma doświadczenia w organizacji tego typu imprez. Pyszne i wypróbowane potrawy zachwycą gości, którzy będą mogli przeżyć tutaj niepowtarzalne chwile razem z parą młodą. Planujesz zorganizować wesele w przepięknej okolicy Borów Tucholskich? Skorzystaj z noclegu w romantycznym hotelu Charzykowy nad jeziorem!

hotel

Idealne wesele w Borach Tucholskich

Znalezienie odpowiedniego miejsca, gdzie można ugościć rodzinę, a samemu poczuć się jak król i królowa nie jest tak łatwo. Narzeczeni marzą o swym wielkim dniu zwykle długo i starają się dopasować idealny lokal do swoich marzeń. Wesele w Borach Tucholskich może być właściwą odpowiedzią na potrzeby nawet najbardziej wymagających osób. Tutaj można znaleźć przepięką scenerię do zdjęć, jak i salę, która spełni oczekiwania przyszłych małżonków.

Duże i małe wesela w Borach Tucholskich

Rustykalne wnętrza wśród lasów nad jeziorem to wyśniony scenariusz wielu par młodych. Z naszej oferty ślubnej korzystają narzeczeni nie tylko z najbliższych miejscowości. Wyjątkowy klimat Borów Tucholskich zachęca do przyjechania w te strony nie tylko na urlop, ale także, by świętować ważne uroczystości rodzinne, jak np. wesela. Odpowiednio dostosowana sala nadaje się do przyjęcia większej ilości osób. Daje to możliwość zaplanowania nawet bardzo dużej imprezy.

hotel

Sala weselna w Borach Tucholskich – idealna sceneria do zdjęć

Dzięki bogatemu doświadczeniu doskonale znamy potrzeby narzeczonych. Nasza sala weselna w hotelu w Borach Tucholskich to prawdziwa gratka dla osób ceniących sobie estetyczne rozwiązania w stylu art deco. Ponadto piękna okolica, lasy oraz jezioro pozwalają zorganizować niepowtarzalną sesję zdjęciową bez konieczności dalekich wyjazdów czy zostawiania gości w sali samych na długo. Oni również mogą skorzystać z uroków okolicy w razie potrzeby i np. wybrać się na spacer czy porobić wyjątkowe zdjęcia do elektronicznej księgi gości.

Zarezerwuj
pokój

Odpocznij na łonie natury i ciesz się pięknem
wyjątkowej malowniczej scenerii Charzykowy.

Wesele w Borach Tucholskich – doskonałe menu na każdy gust

Ważnym punktem, który przemawia także za tym miejscem, jest wyśmienite menu. Restauracja cieszy się dużą popularnością wśród gości hotelu, jednak zestaw na wesele jest uzgadniany indywidualnie, by jak najlepiej dopasować go do potrzeb przyszłej pary młodej. Dzięki temu nasi goście mogą mieć pewność, że będą mieli wybór zgodny z ich oczekiwaniami. Gwarantujemy wysoką jakość produktów i smaku. Dzięki bogatemu doświadczeniu wiemy jak sprawić, by klienci mogli cieszyć się idealnymi potrawami.

Czytaj więcej

Organizacja sali weselnej w Borach Tucholskich

Wielki dzień dla dwojga zakochanych musi być zaplanowany w każdym szczególe. Dlatego narzeczeni, którzy się do nas zgłaszają, mogą liczyć na szeroko zakrojone wsparcie z naszej strony. W hotelu w Borach Tucholskich zapewniamy pomoc przy organizacji kwestii związanych z wystrojem, posiłkami, a także koordynujemy imprezę w trakcie jej trwania. Dzięki temu młoda para może zająć się sobą i swoimi gośćmi bez obaw o porządek na sali weselnej i wydawanych dań.

Sprawdź szczegóły dotyczące sali weselnej

Taki dzień zwykle zdarza się raz w życiu. Warto spędzić wesele w wyjątkowym miejscu, takim jak Bory Tucholskie. Jest to niepowtarzalna lokalizacja na mapie Polski pod wieloma względami. Dobrze jest z wyprzedzeniem pytać o wolne terminy, a także o wszelkie szczegóły dotyczące sali. Dzięki temu uniknie się niedomówień i będzie możliwe lepsze dostosowanie różnych kwestii do potrzeb państwa młodych.

pfr